DJANGO

HISTORIA STYLIZACJI

Stworzony na początku lat 50-tych PEUGEOT model S55 był bardzo wygodnym i dobrze wyposażonym dwumiejscowym skuterem. Przede wszystkim był pierwszym skuterem sprzedawanym przez PEUGEOT i z biegiem czasu wyewoluował do modelu S57. Jako symbol wolności i francuskiej elegancji stał się inspiracją dla naszych projektantów do stworzenia jego dziedzica: Django.

Skutery Django to NIEZMIENNY hit OD 2014!

Starannie wykonane skutery DJANGO w żywych, oryginalnych kolorach to małe piękności na kołach. Firma Peugeot robi jeszcze jeden ukłon w stronę użytkowników – Django ID! Teraz możesz zaprojektować skuter specjalnie dla siebie! Zmień kolor, obszycie, dodatki i całą listę drobiazgów tak, by skuter pasował do Ciebie idealnie!

 

Dostępne wersje WYposażenia

Django heritage

django evasion

django sport

django allure

PONADCZASOWY DESIGN

Dopasuj akcesoria

*- zdjęcie poglądowe

Akcesoria

Akcesoria DJANGO

Akcesoria Peugeot

Cennik akcesoriów

Dane techniczne

DJANGO 50

DJANGO 50
Silnik dwusuwowy

 DJANGO 50
Silnik czterosuwowy

DJANGO 125
Silnik czterosuwowy

NADWOZIE

RamaRurowaRurowaRurowa
ObudowaPolipropylen i ABSPolipropylen i ABSPolipropylen i ABS
Zawieszenie przódWidelec teleskopowy hydraulicznyWidelec teleskopowy hydraulicznyWidelec teleskopowy hydrauliczny
Zawieszenie tyłAmortyzator z tłumieniem olejowymAmortyzator z tłumieniem olejowymAmortyzator z tłumieniem olejowym
Opona przednia bezdętkowa120/70-12″120/70-12″120/70-12″
Opona tylna bezdętkowa120/70-12″120/70-12″120/70-12″
Koło przód12″12″12″
Koło tył12″12″12″
Hamulec przedniTarczowy Φ 200mmTarczowy Φ 200mmTarczowy Φ 200mm SBC*
Hamulec tylnyBębnowy Φ 110mmBębnowy Φ 110mmTarczowy Φ 200mm SBC*
Ilość miejsc222

SILNIK

Pojemność49,9 cm 349,5 cm 3124,6 cm 3
Typ silnikaJednocylindrowy, dwusuwowyJednocylindrowy, czterosuwowyJednocylindrowy, czterosuwowy
Moc4.1 KM przy 6600 obr/min3.8 KM przy 8000 obr/min10,5 KM przy 8500 obr/min
Moment obrotowy4,6 Nm przy 5800 obr/min3,6 Nm przy 6600 obr/min8.9 Nm przy 7000 obr/min
ChodzeniePowietrzem przez wentylatorPowietrzem przez wentylatorPowietrzem
SmarowanieDozownik elektronicznyMiska olejuMiska oleju
RozrusznikElektryczny + nożnyElektryczny + nożnyElektryczny
Układ zasilaniaGaźnik Dell’OrtoGaźnikWtrysk elektroniczny EURO 4
ZapłonElektroniczny układ CDIElektroniczny układ CDIElektroniczny układ CDI
SprzęgłoAutomatyczneAutomatyczneAutomatyczne
Przeniesienia napęduBezstopniowe automatyczne CVTBezstopniowe automatyczne CVTBezstopniowe automatyczne CVT

WYMIARY I WAGA

Długość (mm)194419441944
Szerokość kierownicy (mm)708708708
Wysokość siedziska (mm)770770770
Rozstaw osi (mm)135013501350
Masa własna (kg)110110129
Poj. zbiornika paliwa l.8,58,58,5
Poj. zbiornika oleju l.1

WYPOSAŻENIE

Schowek pod siedzeniem
poj. 1 kask integralnym,
Schowek podręczny zamykany na klucz,
Haczyk bagażowy,
Lusterka wsteczne Lewe i Prawe,
Podstawka boczna, Gniazdko 12V,
Obręcze kół Aluminiowe
Schowek pod siedzeniem
poj. 1 kask integralnym,
Schowek podręczny zamykany na klucz,
Haczyk bagażowy,
Lusterka wsteczne Lewe i Prawe,
Podstawka boczna, Gniazdko 12V,
Obręcze kół Aluminiowe
Schowek pod siedzeniem
poj. 1 kask integralnym,
Schowek podręczny zamykany na klucz,
Haczyk bagażowy,
Lusterka wsteczne Lewe i Prawe,
Podstawka boczna, Gniazdko 12V,
Obręcze kół Aluminiowe
*SBC – Integralny układ hamulcowy
rozkładający siłę hamowanie na oba koła.
*SBC- tylko EVASION, SPORT, ALLURE

AKCESORIA DODATKOWE

Bagażnik chromowany przedni,
bagażnik chromowany tylny,
szyba niska, szyba wysoka,
oparcie pasażera, kufer,
pokrowiec na nogi,
pokrowiec na ręce,
pokrowiec na pojazd,
uchwyt na smartphona.
Bagażnik chromowany przedni,
bagażnik chromowany tylny,
szyba niska, szyba wysoka,
oparcie pasażera, kufer,
pokrowiec na nogi,
pokrowiec na ręce,
pokrowiec na pojazd,
uchwyt na smartphona.
Bagażnik chromowany przedni,
bagażnik chromowany tylny,
szyba niska, szyba wysoka,
oparcie pasażera, kufer,
pokrowiec na nogi,
pokrowiec na ręce,
pokrowiec na pojazd,
uchwyt na smartphona.

Ceny

2017:

50 cm3:
DJANGO 50 Heritage: 11 990,-
DJANGO 50 Evasion: 12 490,-
DJANGO 50 Sport: 12 490,-
DJANGO 50 Allure: 13 490,- 

125 cm3:
DJANGO 125 Heritage: 12 990,-
DJANGO 125 Evasion: 13 990,-
DJANGO 125 Sport: 13 990,-
DJANGO 125 Allure: 14 990,-
2018:

50 cm3:
DJANGO 50 Sober: 12 490,-
DJANGO 50 LIMITED: 12 990,-

125 cm3
DJANGO Heritage SBC Euro4: 12 990,- 
DJANGO Evasion ABS Euro4: 13 990,- 
(nie ma w wyposażeniu chromowanego bagażnika przedniego oraz białych pasków na kołach, za to jest wyposażony w ABS)
DJANGO Sport ABS Euro4: 13 990,-
DJANGO Allure ABS Euro4: 14 990,-