SKUTERY DOSTAWCZE

 

Przedstawiamy Państwu trzy propozycje skuterów dostawczych Peugeot stworzone do zadań specjalnych. Skuter LUDIX oraz skuter TWEET to markowe skutery dostawcze z dwuletnią gwarancją bez limitu kilometrów. KISBEE, znajdujące się w kolekcji standardowej stanowi lekką, zwinną alternatywę dla powyższych modeli. Skutery Peugeot odznaczają się jakością i długą tradycją (pierwsze modele powstały jeszcze w latach ’50 XX wieku).

 

Doświadczenie w motoryzacji i konstrukcji pojazdów zdobywane przez ponad dwa stulecia zaowocowały stworzeniem doskonałej jakości skuterów, które na całym świecie są wykorzystywane do zadań kurierskich (od rozwożenia żywności i zaopatrzenia, poprzez przesyłki pocztowe, do pracy w policji lub straży miejskiej).

LUDIX – Tweet eVO – KISBEE skutery dostawcze do rozwożenia pizzy

Skuter dostawczy do rozwożenia pizzy

LUDIX

TWEET EVO

TWEET EVO

 

 

 

 

 

 

Możemy zaproponować również akcesoria dla kierowcy i doposażenie skutera w atrakcyjnych cenach. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, która zapewni olbrzymi komfort przy użytkowaniu naszych skuterów.

Kisbee white

Kisbee można doposażyć w akcesoria typowe dla skuterów dostawczych.

KISBEE jest dwuosobowym skuterem przystosowanym do szybkiego przemieszczania się po mieście. Nie jest to skuter dostawczy, jednakże sprawdza się też w tej roli w kilku wrocławskich oraz warszawskich punktach gastronomicznych. KISBEE jest lekkim, niewielkim i zwinnym czterosuwowym skuterem, który z uwagi na zoptymalizowaną odległość kanapy od kierownicy idealnie nadaje się dla każdego, bez względu na wzrost kierującego. Dostępny tylko w pojemności 50 ccm. Istnieje możliwość zamontowania stelaża pod kufer oraz innych akcesoriów niezbędnych dla kuriera.

Akcesoria i wyposażenie dodatkowe

kaskKask – kładziemy szczególną uwagę na odpowiedni dobór kasku. Jest to nie tylko obowiązkowe wyposażenie kierowcy jednośladu, ale również zabezpieczenie przy ewentualnym wypadku – krzyżujemy wygodę użytkowania z praktycznymi rozwiązaniami oraz okazyjną ceną.

 

Rękawiczki rekawiczki– nie tylko zapewniają bezpieczeństwo, ale również ciepło w wietrzne lub zimowe dni i suche dłonie w czasie deszczu!


Przeciwdeszczowe osłonki na rękawice i buty

W przypadku, gdy kierowcy mają już ciepłe rękawiczki lub mufki, mogą woleć po prostu zabezpieczyć je przed przemakaniem (to samo tyczy się butów)

Mufki na skutermufki – praktyczne, ponieważ osłaniają od wiatru i mogą być cały czas na skuterze, bez potrzeby ściągania i zakładania przy każdej jeździe.

motokocMotokoc – plandeka na nogi kierowcy, osłaniająca od wiatru i deszczu.

Kominiarki i kołnierze na szyję i klatkę piersiową – mamy spory wybór kominiarek i tub, które zabezpieczają przed chłodnym powietrzem w przestrzeni między szczęką kasku a kurtką.

bielizna-termoaktywnaBielizna termoaktywna – praktyczna, przylegająca do ciała termoaktywna
bielizna zapewnia odpowiednią na każdą porę roku temperaturę

kombinezon-przeciwdeszczowyKombinezony przeciwdeszczowe – dostępne zarówno w opcji jednoczęściowej, jak i osobno kurtki, osobno spodni.

ocieplacze-na-kolanaocieplacze-na-kolana2Ocieplacze na kolana – występują w wersji na i pod spodnie. Pełnią podobną jak motokoc funkcję, ale skupiają się na narażonych na wychłodzenie stawach.

manetki-podgrzewaneGrzane manetki – dostępne w kilku wersjach – samych nakładek, jak i manetek. Jest również możliwość zamówienia rękawic
grzewczych.

Standardowe wyposażenie – zapoznania się z naszą ofertą kasków, kurtek, spodni, rękawiczek i butów.

AkcesorIa do wyposażenia skutera

zabezpieczenie-antykradziezoweZabezpieczenia antykradzieżowe – blokady na tarcze, linki z szyframi, łańcuchy i inne, również z alarmem.

plandekaPlandeki przeciwdeszczowe, pokrowce i zabezpieczenia na siedzenie

Opony – zimowe, typowo deszczowe lub letnie
W zależności od używanego przez Państwa pojazdu, możemy złożyć ofertę na odpowiednie opony oraz uzgodnić atrakcyjną cenę na wymianę w serwisie skuterów.

uchwyt-na-nawigacjeUchwyty na nawigację – miejscy kurierzy najlepiej wiedzą, jak niezbędnym elementem w ich pracy jest sprawny i dokładny GPS czy wygodny, dobrze widoczny w czasie jazdy uchwyt na telefon.

gniazdo-12v-zapalniczkiGniazda zapalniczki 12V, wyjścia na USB – wygodne rozwiązanie, pozwalające na podłączenie telefonu, GPS-a lub dodatkowych akcesoriów, jak na przykład podgrzewanie kufra.

 


A jako sklep z częściami możemy polecić się jako dostawca części, olejów lub środków do pielęgnacji.

sklep_motocyklowy_4motoshop
Oczywiście przy zakupie kilku produktów (zarówno kilku sztuk jednego, jak i kilku różnych) przewidujemy atrakcyjne rabaty. Zachęcamy do kontaktowania się również w sprawie części i elementów eksploatacyjnych skuterów – 531-219-884