CITYSTAR

SKUTER KLASY GRAN TURISMO

Duży, a jednak zwinny, wyposażony w doskonałe hamulce tarczowe z przodu i tyłu w każdej wersji silnikowej. Ogromna, wygodna kanapa dla kierowcy i pasażera, pojemny schowek pod kanapą, który pomieści kask oraz wiele innych drobiazgów, które chcesz przewieźć! Schowek pod kierownicą posiada w standardzie gniazdko 12V zapewniające stały dostęp energii do GPS lub Twojego smartfona! O zaletach można by wiele pisać, gdyż to CITYSTAR wyznacza najwyższe standardy, za którymi konkurencja musi nadążać.


Pełnowymiarowe podnóżki dla pasażera i kanapa wyprofilowana tak, by pasażer nie „zjeżdżał” Ci na plecy sprawiają, że jazda we dwójkę to czysta przyjemność! W pojemności 50ccm silnik jest dwusuwowy, więc nie przeszkadza mu dodatkowe obciążenie. Bardzo elegancki, maxi skuter, który możesz nabyć w kilku wersjach pojemności!

Citystar dostępny jest w różnych wersjach silnikowych. Każdy znajdzie coś dla siebie:

50cm3 – dla osób pełnoletnich na dowód osobisty lub prawo jazdy AM i wyższe. Mocny, dynamiczny silnik dwusuwowy zapewnia doskonałe osiągi nawet tak dużemu skuterowi jak CityStar.

125cm3 – dla posiadaczy prawa jazdy kategorii B (minimum 3 lata) oraz A1 i wyższych. Aktualna wersja dotyczy silników chłodzonych cieczą  z systemem ABS.

200cm3 – dla posiadaczy prawa jazdy A2 i wyższych.

wersje standardowe

Wersje limitowane – RS, Satin titanium & mad Black!

DANE TECHNICZNE

CITYSTAR 50 2T

CITYSTAR 125 L/C SBC Euro 4 Smart Motion

CITYSTAR 125 L/C ABS Euro 4

NADWOZIE

RamaRurowaRurowaRurowa
ObudowaPolipropylen i ABSPolipropylen i ABSPolipropylen i ABS
Zawieszenie przódWidelec teleskopowy hydraulicznyWidelec teleskopowy hydrauliczny 37 mmWidelec teleskopowy hydrauliczny 37 mm
Zawieszenie tyłAmortyzator z tłumieniem olejowym2 amortyzatory z tłumieniem olejowym regulowany 5 poz.2 amortyzatory z tłumieniem olejowym regulowany 5 poz.
Opona przednia bezdetkowa120/70-13″120/70-13″120/70-13″
Opona tylna bezdetkowa130/60-13″130/60-13″130/60-13″
Koło przód13″13″13″
Koło tył13″13″13″
Hamulec przedniTarczowy Φ 240mmTarczowy Φ 240mmTarczowy Φ 240mm
Hamulec tylnyTarczowy Φ 190mmTarczowy Φ 210mmTarczowy Φ 210mm
Ilość miejsc222

SILNIK

Pojemność49,1 cm 3125 cm 3124,8 cm 3
Typ silnikaJednocylindrowy, dwusuwowyJednocylindrowy, czterosuwowyJednocylindrowy, czterosuwowy
Moc4,4 KM przy 6600 obr/min11 KM przy 7400 obr/min15 KM przy 9000 obr/min
Moment obrotowy4,6 Nm przy 5800 obr/min10,8 Nm przy 8700 obr/min11,9 Nm przy 7000 obr/min
ChłodzeniePowietrzemCiecząCieczą
SmarowanieDozownik elektronicznyMiska olejuMiska oleju
RozrusznikElektryczny + nożnyElektrycznyElektryczny
Układ zasilaniaGaźnikWtrysk elektroniczny EFIWtrysk elektroniczny EFI
ZapłonElektroniczny układ CDIElektroniczny układ CDIElektroniczny układ CDI
SprzęgłoAutomatyczneAutomatyczneAutomatyczne
Przeniesienie napęduBezstopniowe automatyczne CVTBezstopniowe automatyczne CVTBezstopniowe automatyczne CVT

WYMIARY I WAGA

Długość (mm)198519851985
Szerokość kierownicy (mm)750750750
Wysokość siedziska (mm)795795795
Rozstaw osi (mm)143014301430
Masa własna (mm)123143150
Poj. zbiornika paliwa l.8,58,58,5
Pojmność zbiornika oleju l.1,3

WYPOSAŻENIE

Schowek pod siedzeniem
poj. 1 kask integralnym + 1 kask JET
Haczyk bagażowy
Lusterka wsteczne Lewe i Prawe
Gniazdko 12V
Obręcze kół Aluminiowe
Schowek pod siedzeniem
poj. 1 kask integralnym + 1 kask JET
Haczyk bagażowy
Lusterka wsteczne Lewe i Prawe
Gniazdko 12V
Obręcze kół Aluminiowe
Podstawka boczna*SBC – Integralny układ hamulcowy
rozkładający siłę hamowanie na oba koła
Schowek pod siedzeniem
poj. 1 kask integralnym + 1 kask JET
Haczyk bagażowy
Lusterka wsteczne Lewe i Prawe
Gniazdko 12V
Obręcze kół Aluminiowe
Podstawka boczna*ABS – Układ zapobiegający blokowaniu kół

CENY

City Star 50 2018 – 14 490 zł
CityStar 50 LIMITED RS 2018 – 14 790 zł

CityStar 125 LC SBC Euro4 – 16 590 zł
CityStar 125 LC ABS Euro4 – 17 490 zł
CityStar 125 LIMITED LC ABS Euro4 – 17 690 zł
CityStar 200 LC ABS Euro4 – 19 990 zł