DJANGO

HISTORIA STYLIZACJI

Stworzony na początku lat 50-tych PEUGEOT model S55 był bardzo wygodnym i dobrze wyposażonym dwumiejscowym skuterem. Przede wszystkim był pierwszym skuterem sprzedawanym przez PEUGEOT i z biegiem czasu wyewoluował do modelu S57. Jako symbol wolności i francuskiej elegancji stał się inspiracją dla naszych projektantów do stworzenia jego dziedzica: Django.

Skutery Django to NIEZMIENNY hit OD 2014!

Starannie wykonane skutery DJANGO w żywych, oryginalnych kolorach to małe piękności na kołach. Z Django nie przejdziesz niezauważenie! Skuter w Retro-stylu w unikalnych kolorach, starannie wykończony i z chromowanymi dodatkami to pojazd, za którym każdy się obróci.
Kolekcja 2019 prezentuje te same wersje kolorystyczne w pojemnościach 50 i 125, jednak pojawiają się drobne różnice w lusterkach i wyposażeniu. Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się zadać je sprzedawcy!
Poniżej zestawienie dostępnych wersji kolorystycznych obu pojemności!

 

Django Blue & Red

Django limited Mad Grey

django Evasion deep ocean blue & Orange is the new black!

django 125 mad black

W pojemnościach 50 Django posiada płaskie chromowane lusterka, w pojemnościach 125 srebrne lusterka 3D.

W modelu Evasion przednia krótka szyba występuje tylko w modelach Deep Ocean Blue oraz Orange is the new black! w pojemnościach 125.

PONADCZASOWY DESIGN

Dopasuj akcesoria

*- zdjęcie poglądowe

Akcesoria

Akcesoria DJANGO

Akcesoria Peugeot

Cennik akcesoriów

Dane techniczne

DJANGO 50
Silnik czterosuwowy

DJANGO 125 ABS

DJANGO 125 SBC

NADWOZIE

RamaRurowaRurowaRurowa
ObudowaPolipropylen i ABSPolipropylen i ABSPolipropylen i ABS
Zawieszenie przódWidelec teleskopowy hydraulicznyWidelec teleskopowy hydraulicznyWidelec teleskopowy hydrauliczny
Zawieszenie tyłAmortyzator z tłumieniem olejowymAmortyzator z tłumieniem olejowymAmortyzator z tłumieniem olejowym
Opona przednia bezdętkowa120/70-12″120/70-12″120/70-12″
Opona tylna bezdętkowa120/70-12″120/70-12″120/70-12″
Koło przód12″12″12″
Koło tył12″12″12″
Hamulec przedniTarczowy Φ 200mmTarczowy Φ 200mm ABS*Tarczowy Φ 200mm SBC*
Hamulec tylnyBębnowy Φ 110mmTarczowy Φ 190mmTarczowy Φ 200mm SBC*
Ilość miejsc222

SILNIK

Pojemność49,5 cm 3125 cm 3124,6 cm 3
Typ silnikaJednocylindrowy, czterosuwowyJednocylindrowy, czterosuwowyJednocylindrowy, czterosuwowy
Moc3,7 KM przy 8000 obr/min10,5 KM przy 8500 obr/min10,5 KM przy 8500 obr/min
Moment obrotowy3,5 Nm przy 6600 obr/min9,2 Nm przy 7000 obr/min9,2 Nm przy 7000 obr/min
ChodzeniePowietrzem przez wentylatorPowietrzem przez wentylatorPowietrzem
SmarowanieMiska olejuMiska olejuMiska oleju
RozrusznikElektryczny + nożnyElektrycznyElektryczny
Układ zasilaniaWtrysk Elektroniczny EFIWtrysk elektronicznyWtrysk elektroniczny EURO 4
ZapłonElektroniczny układ CDIElektroniczny układ CDIElektroniczny układ CDI
SprzęgłoAutomatyczneAutomatyczneAutomatyczne
Przeniesienia napęduBezstopniowe automatyczne CVTBezstopniowe automatyczne CVTBezstopniowe automatyczne CVT

WYMIARY I WAGA

Długość (mm)194419251944
Szerokość kierownicy (mm)708708708
Wysokość siedziska (mm)770770770
Rozstaw osi (mm)135013501350
Masa własna (kg)110129129
Poj. zbiornika paliwa l.8,58,58,5
Poj. zbiornika oleju l.

WYPOSAŻENIE

Schowek pod siedzeniem
poj. 1 kask integralnym,
Schowek podręczny zamykany na klucz,
Haczyk bagażowy,
Lusterka wsteczne Lewe i Prawe, Gniazdko 12V,
Obręcze kół Aluminiowe
Schowek pod siedzeniem
poj. 1 kask integralnym,
Schowek podręczny zamykany na klucz,
Haczyk bagażowy,
Lusterka wsteczne Lewe i Prawe,
Podstawka boczna, Gniazdko 12V,
Obręcze kół Aluminiowe*ABS – Układ zapobiegający
blokowaniu kół
Schowek pod siedzeniem
poj. 1 kask integralnym,
Schowek podręczny zamykany na klucz,
Haczyk bagażowy,
Lusterka wsteczne Lewe i Prawe,
Podstawka boczna, Gniazdko 12V,
Obręcze kół Aluminiowe
*SBC – Integralny układ hamulcowy
rozkładający siłę hamowanie na oba koła.
*SBC- tylko EVASION, SPORT, ALLURE

AKCESORIA DODATKOWE

Bagażnik chromowany przedni,
bagażnik chromowany tylny,
szyba niska, szyba wysoka,
oparcie pasażera, kufer,
pokrowiec na nogi,
pokrowiec na ręce,
pokrowiec na pojazd,
uchwyt na smartphona.
Bagażnik chromowany przedni,
bagażnik chromowany tylny,
szyba niska, szyba wysoka,
oparcie pasażera, kufer,
pokrowiec na nogi,
pokrowiec na ręce,
pokrowiec na pojazd,
uchwyt na smartphona.
Bagażnik chromowany przedni,
bagażnik chromowany tylny,
szyba niska, szyba wysoka,
oparcie pasażera, kufer,
pokrowiec na nogi,
pokrowiec na ręce,
pokrowiec na pojazd,
uchwyt na smartphona.

Ceny

50 cm3:

DJANGO 50 BLUE / RED NEW: 12 490,-
DJANGO 50 EVASION NEW: 12 490,-
125 cm3:
DJANGO 125 BLUE / RED ABS: 14 190,-
DJANGO 125 EVASION / STD ABS: 13 990,-
DJANGO 125 ALLURE ABS: 14 990,-