Cylinder i głowica

Przed Państwem schemat układu z modelu Satelis 125. Proszę sprawdzić w szczegółowym opisie, które elementy są Państwu potrzebne, a następnie po 6-cio cyfrowych kodach odszukać je w sklepie. Jesli poszukiwany kod nie znajduje się w ofercie sklepu, prosimy o wysłanie maila z zamówieniem na adres: [email protected] lub skontaktowanie się z naszą obsługą: telefon numer 531-219-884.

Cennik detaliczny znajduje się pod tym linkiem.

Brak w magazynie

803513 1 CYLINDER/PISTON
770903 2 CYLINDER GASKET HEAD
737950 3 DOWEL PIN 12-15
742073 4 HEAD CAP SCREW M6X1,00-25
767627 5 STUD M8 215-21-21
743470 6 FLANGE NUT H M8 X1,25
766553 7 CYL-HEAD COVER
766552 8 GASKET
766507 9 CYLINDER HEAD ASSY
766530 10 CYLINDER HEAD
741451 11 PLUG
767360 12 CYLINDER HEAD GASKET 0.3
771860 13 SCREW H M6X1-95
768527 14 PLAIN WASHER 8X18X2,1
737471 15 PLUG
770395 16 CAMSHAFT
767862 17 ROCKER ARM EXHAUST
767861 18 ROCKER ARM INLET
767357 19 AXLE
736307 20 STUD M8X1,25-22/18
756180 21 HEXAGON NUT M6X0,75
765856 22 ADJUSTING SCREW M6X0,5
766515 23 VALVE HALF-CONE
766514 24 VALVE STEM SEAL O4.5
766520 25 VALVE SPRING
766521 26 INTAKE VALVE
766522 27 EXHAUST VALVE
772837 28 SPRING RETAINER
768280 29 PLAIN WASCHER 11X21,2X0,8
767334 30 SHEET-IRON
710416 31 SCREW H M6X1,00-10
739390 32 CAP
766531 33 THERMOSTAT COVER
738128 34 THERMOSTAT
739739 35 GASKET 5,5-14-1
723279 36 SCREW EMB H M6X1-18
741417 37 SCREW A PLAST HE 5-12
743751 38 OIL PRESSURE SWITCH
729739 39 COPPER GASKET 10-14-1,5
768051 40 CAP
705008 41 SCREW EMB D13 H M6X1-20