Owiewki

Przed Państwem schemat układu z modelu Satelis 125. Proszę sprawdzić w szczegółowym opisie, które elementy są Państwu potrzebne, a następnie po 6-cio cyfrowych kodach odszukać je w sklepie. Jesli poszukiwany kod nie znajduje się w ofercie sklepu, prosimy o wysłanie maila z zamówieniem na adres: [email protected] lub skontaktowanie się z naszą obsługą: telefon numer 531-219-884.

Cennik detaliczny znajduje się tutaj

Brak w magazynie

771826 1 FRONT COVER (PAINTED)
726457 2 FILLISTER-CURVED CBLX S 4-14
766997 3 LIMP WITH GLOVES
773096 4 FENDER
781652 5 INNER COVER (MASS TINTED)
766998 6 COVER
766999 7 COVER
767271 8 HOLDER
766973 9 EMBELLISHER
765926 10 DUST PROTECTION
767272 11 LH FRONT MAT
767273 12 RH FRONT MAT
767739 13 STRIP
727075 14 SCREW EP. EMB H M6X1-18 D8X4
739334 15 EJOT NUT D4
767140 16 SCREW RLX 4-20
767145 17 SCREW EP. RLX M5X0,8-12D8X3
734241 18 CLIP NUT M5X0,80
774358 19 CASE-BOX
795183 20 CAP
769524 21 BOX FITTINGS
837013 22 FLANGE NUT H M6X1.00
773098 23 GASKET
767505 24 SWITCH
768510 25 HARNESS
766988 26 LH REAR COVER (PAINTED)
766989 27 RH REAR COVER (PAINTED)
766990 28 BOTTOM REAR COVER (PAINTED)
767740 29 REAR STRIP
785457 30 SCREW EP. RLX M5X0,8-16 D8X7
766991 31 UPPER REAR COVER (PAINTED)
766981 32 LH FLOOR BOARD (MASS TINTED)
766982 33 RH FLOOR BOARD (MASS TINTED)
768680 34 FLOOR PANEL
768681 35 FLOOR PANEL
767065 36 FLOOR MAT
767066 37 FLOOR MAT
768296 38 LH REAR MAT
768297 39 RH REAR MAT
766986 40 SPARK PLUG LID
767331 41 SPARK PLUG LID
774345 42 SCREW EP. EMB RLX M5X0.8-12D8X5
767738 43 FRONT DECK
766996 44 FUEL LID
781651 45 REAR DECK
768847 46 WINDSHIELD
758865 47 PAD FIXING SET
769822 48 BAG CLAMP