SKUTERY DOSTAWCZE

 

Przedstawiamy Państwu propozycje skuterów dostawczych Peugeot stworzone do zadań specjalnych. Skuter LUDIX oraz skuter TWEET to markowe skutery dostawcze z dwuletnią gwarancją bez limitu kilometrów.

 

Doświadczenie w motoryzacji i konstrukcji pojazdów zdobywane przez ponad dwa stulecia zaowocowały stworzeniem doskonałej jakości skuterów, które na całym świecie są wykorzystywane do zadań kurierskich (od rozwożenia żywności i zaopatrzenia, poprzez przesyłki pocztowe, do pracy w policji lub straży miejskiej).

LUDIX – Tweet eVO: skutery dostawcze do rozwożenia pizzy

Skuter dostawczy do rozwożenia pizzy

LUDIX

TWEET EVO

TWEET EVO

 

 

 

 

 

 

 

Możemy zaproponować również akcesoria dla kierowcy i doposażenie skutera w atrakcyjnych cenach. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, która zapewni olbrzymi komfort przy użytkowaniu naszych skuterów – od dodatkowych źródeł energii, potrzebnej do nawigacji, przez uchwyty na telefon, akcesoria do ocieplenia dla kierowców i jednośladowy ubiór.

Akcesoria i wyposażenie dodatkowe

kaskKask – kładziemy szczególną uwagę na odpowiedni dobór kasku. Jest to nie tylko obowiązkowe wyposażenie kierowcy jednośladu, ale również ważne zabezpieczenie przy ewentualnym wypadku – łączymy wygodę użytkowania z praktycznymi rozwiązaniami oraz atrakycjną ceną.

 

Rękawiczki rekawiczki– nie tylko zapewniają bezpieczeństwo, ale również ciepło w wietrzne lub zimowe dni i suche dłonie w czasie deszczu!


Przeciwdeszczowe osłonki na rękawice i buty

W przypadku, gdy kierowcy mają już ciepłe rękawiczki lub mufki, mogą po prostu zabezpieczyć je przed przemakaniem (to samo tyczy się butów)

Mufki na skutermufki – praktyczne, ponieważ osłaniają od wiatru i mogą być cały czas na skuterze, bez potrzeby ściągania i zakładania przy każdej jeździe.

motokocMotokoc – plandeka na nogi kierowcy, osłaniająca od wiatru i deszczu.

Kominiarki i kołnierze na szyję i klatkę piersiową – mamy spory wybór kominiarek i tub, które zabezpieczają przed chłodnym powietrzem w przestrzeni między szczęką kasku a kurtką.

bielizna-termoaktywnaBielizna termoaktywna – praktyczna, przylegająca do ciała termoaktywna
bielizna zapewnia odpowiednią na każdą porę roku temperaturę

kombinezon-przeciwdeszczowyKombinezony przeciwdeszczowe – dostępne zarówno w opcji jednoczęściowej, jak i osobno kurtki, osobno spodni.

ocieplacze-na-kolanaocieplacze-na-kolana2Ocieplacze na kolana – występują w wersji na i pod spodnie. Pełnią podobną jak motokoc funkcję, ale skupiają się na narażonych na wychłodzenie stawach.

manetki-podgrzewaneGrzane manetki – dostępne w kilku wersjach – samych nakładek, jak i manetek. Jest również możliwość zamówienia rękawic
grzewczych marki Glovii.

Standardowe wyposażenie – zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą kasków, kurtek, spodni, rękawiczek i butów.

AkcesorIa do wyposażenia skutera

zabezpieczenie-antykradziezoweZabezpieczenia antykradzieżowe – blokady na tarcze, linki z szyframi, łańcuchy i inne, również z alarmem.

plandekaPlandeki przeciwdeszczowe, pokrowce i zabezpieczenia na siedzenie

Opony – zimowe, typowo deszczowe lub letnie
W zależności od używanego przez Państwa pojazdu, możemy złożyć ofertę na odpowiednie opony oraz uzgodnić atrakcyjną cenę na wymianę w serwisie skuterów.

uchwyt-na-nawigacjeUchwyty na nawigację – miejscy kurierzy najlepiej wiedzą, jak niezbędnym elementem w ich pracy jest sprawny i dokładny GPS czy dobrze widoczny w czasie jazdy telefon w praktycznym uchwycie.

gniazdo-12v-zapalniczkiGniazda zapalniczki 12V, wyjścia na USB – wygodne rozwiązanie, pozwalające na podłączenie telefonu, GPS-a lub dodatkowych akcesoriów, jak na przykład podgrzewanie kufra.

 


A jako sklep z częściami możemy polecić się jako dostawca części, olejów lub środków do pielęgnacji.


Oczywiście przy zakupie kilku produktów (zarówno kilku sztuk jednego, jak i kilku różnych) przewidujemy atrakcyjne rabaty. Zachęcamy do kontaktowania się również w sprawie części i elementów eksploatacyjnych skuterów – 531-219-884