TWEET PRO

 

Skuter Tweet Pro jest 4-suwową dostawczą propozycją Peugeot. Dzięki zastosowaniu silnika
4T skuter ten charakteryzuje się niskim zużyciem paliwa, bardzo dużą trwałością oraz małą
emisją spalin.

Jako skuter dostawczy oferowany jest w dwóch wariantach: 50 ccm lub 125 ccm. Skuter ten zaprojektowany został do ciężkiej pracy: posiada wzmocnioną ramę, solidny bagażnik oraz pojemny schowek pod siedzeniem. Dzięki dużym 16” kołom znakomicie sprawdza się w miejskich warunkach (podczas pokonywania nierówności w nawierzchni, wyższych krawężników), posiada wspaniałe właściwości trakcyjne i prowadzi się w odpowiedni sposób. Dostawcy z doświadczeniem doceniają kulturę pracy i wiecznie żywy „moment”, który pozwala na szybkie poruszanie się po mieście – także po kilku tysiącach ciężkiego przebiegu, czym nie mogą pochwalić się wszyscy producenci!

Pojazd jest bardzo odporny na szorstkie traktowanie i bardzo szybko zwraca się jego koszt – a następnie pracuje jeszcze szereg lat. Skutery Peugeot pod opieką odpowiedzialnego serwisu robią olbrzymie przebiegi – sprawdź w swojej firmie!

Dostępne kolory:

  • Biały
  • Czarny (nie dotyczy 125ccm)
  • Czerwony (nie dotyczy 125ccm)
  • Wybrany przez nabywcę (dodatkowa opłata) – tutaj jest bardzo szerokie pole do manerwu. Pojazdy białe są wdzięczne do oznaczania punktu Twojej firmy w formie nalepek z logo lub sloganem reklamowym oraz lepiej widoczne na drodze. Możemy jednak zaproponować firmy oklejające cały pojazd, tak, aby w całości był żywą reklamą Twojej firmy!

W przypadku prowadzenia działalności i kupienia pojazdu na firmę, motorowery do 50ccm wprowadza się do ewidencji jako pojazd specjalny i odlicza 100% VAT-u od faktur za usługi i eksploatację pojazdu (paliwo, przeglądy, serwisy). Dodatkowo koszty związane z pojazdem specjalnym pozwają na obniżenie podatku dochodowego. O szczegóły zapytaj swoje biuro rachunkowe lub naszego sprzedawcę!

 

Tweet nie posiada na wyposażeniu kuferka, widocznego na niektórych zdjęciach. Po odpowiedni kufer zgłoś się do naszego sprzedawcy – chętnie dopasuje właściwy pojemnik do Twoich potrzeb!

Chcesz, żeby kierowca jeździł bezpiecznie i w komfortowych warunkach? Dostawcę ubierzemy w potrzebną odzież i zabezpieczymy przed trudniejszymi warunkami, które będą mu służyć w każdy sezon przez długi czas.

CENy Pojazdów:

Tweet 50ccm 7799 ZŁ NETTO + VAT

Tweet 125ccm jest na zamówienie, cena do ustalenia indywidualnie 😉

GWARANCJA 2 LATA BEZ LIMITU KILOMETRÓW!

Ceny wyposażenia ustalamy indywidualnie – nie wahaj się zapytać sprzedawcę o ofertę!